Myślibórz, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier Budowy

Niemcy

Jesteśmy firmą budowlaną z blisko 30-letnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Prowadzimy projekty w Polsce i za granicą. Zapraszamy Cię do aplikacji na stanowisko:

Lokalizacja &#8211; Stargard

Jakie zadania na Ciebie czekają?

&#8226; Nadzorowanie i koordynacja prac budowlanych
&#8226; Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
&#8226; Praca z dokumentacją - sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Czego oczekujemy od Ciebie?

&#8226; Wykształcenia wyższego
&#8226; Zaangażowania i sympatii do wykonywanej pracy

Czego możesz oczekiwać od nas?

&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 518-215-122 o treści INŻYNIER - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Ogłoszenie dodane: Piatek, 28 Wrzesien, 2018  11:56

Identyfikator: 642238

Wyświetleń: 976