Myślibórz, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz &#8211; Niemcy i Szwecja

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Kim jesteśmy?
Firmą zajmującą się kompleksową realizacją obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych. Aktualnie do naszych brygad poszukujemy:
CIEŚLI SZALUNKOWYCH/ZBROJARZY
Jakie zadania na Ciebie czekają?
&#183; Montaż szalunków systemowych i tradycyjnych
&#183; Wiązanie cęgami
&#183; Współpraca z brygadą
Czego oczekujemy od Ciebie?
&#183; Znajomości systemów szalunków
&#183; Chęci do pracy i samodzielności
&#183; Odczytywania rysunków zbrojarskich lub ciesielskich
Co My Ci damy?
&#183; Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#183; Wynagrodzenie Niemcy - 10 euro netto/h - Niemcy
&#183; Wynagrodzenie Szwecja 100-120 koron netto/h -Szwecja
&#183; Zorganizowane i opłacone mieszkanie łącznie z mediami
&#183; Przejazdy opłacone i zorganizowane przez firmę
&#183; Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca
&#183; Możliwość pobrania zaliczki
&#183; Urlop 30 dni - ULAK, Kindergeld
&#183; Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną (buty, kask)
&#183; Praca na stałe nie na krótki kontrakt
Kontakt
Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 18 Czerwiec, 2018  11:59

Identyfikator: 635774

Wyświetleń: 1861