Myślibórz, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Murarz / Cieśla szalunkowy / Zbrojarz - od zaraz - Polska

Katowice

Polska firma z siedzibą w mieście Zawiercie, działająca w branży budowlanej od ponad 20 lat na terenie Polski
PILNIE ZATRUNI
Murarza/ Zbrojarza/Cieśla szalunkowego

Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Zadania:
&#8226; Praca na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych
Oferujemy:
&#8226; Wynagrodzenie 2500-3500 złotych netto miesięcznie, 9 h dziennie
&#8226; Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowy zlecenia
&#8226; Narzędzia oraz odzież ochronna zapewnione przez pracodawcę
&#8226; Bezpłatne zakwaterowanie
Co wymagamy:
&#8226; Doświadczenie na budowie
&#8226; Chęci do pracy, odpowiedzialność.
&#8226; Aktualną wizę pracownicą D

Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!! VIBER +48 518-200-962
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471

Ogłoszenie dodane: Sroda, 04 Lipiec, 2018  10:25

Identyfikator: 636759

Wyświetleń: 1031