Myślibórz, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier budowy Szczecin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Dlaczego warto z nami pracować?

&#8226; Jesteśmy rzetelną firmą budowlaną z ponad 20-letnią tradycją
&#8226; Relacje w naszej firmie oparte są na partnerstwie, dlatego zwykle ludzie zostają z nami na długo, stanowimy zgrany zespół
&#8226; Sprawiedliwie wynagradzamy naszych pracowników, wypłacamy premie
&#8226; Po okresie próbnym oferujemy umowę na czas nieokreślony

Jakie zadania na Ciebie czekają?
&#8226; Nadzorowanie i koordynacja prac budowlanych
&#8226; Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
&#8226; Praca z dokumentacją - sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Czego oczekujemy od Ciebie?
&#8226; Wykształcenia wyższego
&#8226; Zaangażowania i sympatii do wykonywanej pracy
&#8226; Doświadczenia na stanowisku Inżyniera Budowy

Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 518-215-122 o treści INŻYNIER - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: anna.rydzewska@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 18 Grudzien, 2018  21:37

Identyfikator: 647366

Wyświetleń: 916